Чом би й ні? (shkvarka02) wrote,
Чом би й ні?
shkvarka02

Французька кулінарна майстерня 21 листопада!Асоціація Дозвілля з AUDESF, спільно з французьким рестораном “Кафе де Парі” (www.cafe-de-paris.com.ua) оголошує про відкриття французької кулінарної майстерні в рамках широкомасштабного проекту .
Ведучий майстерні пан Жан-Мішель Колер, шеф-повар “Кафе де Парі” допоможе Вам відкрити таємниці рецептури та розмаїття смаків французької кухні.

Асоціація Дозвілля з AUDESF, спільно з французьким рестораном “Кафе де Парі” (www.cafe-de-paris.com.ua) оголошує про відкриття французької кулінарної майстерні в рамках широкомасштабного проекту .

Ведучий майстерні пан Жан-Мішель Колер, шеф-повар “Кафе де Парі” допоможе Вам відкрити таємниці рецептури та розмаїття смаків французької кухні.

Майстерня збиратиметься щомісяця протягом усього року. Кожне заняття включатиме майстер-клас французькою мовою з перекладом на українську, дегустацію однієї чи кількох страв французької кухні, обід в приємній атмосфері “Кафе де Парі”.

Перша зустріч відбудеться в суботу 21 листопада 2009 року об 11.00 у ресторані «Кафе де Парі» (Андріївський узвіз 34В).

В програмі засідання:
- мистецтво приготування основної страви «Blanquette de veau» та десерту «Crêpes Suzette»;
- спільний обід (аперитив «Blanc de Cassis», зелений салат з соусом vinaigrette, телятина в соусі «Blanquette de veau» з рисом, десерт «Crêpes Suzette», кава або чай).

Вартість участі – 130 грн. для членів AUDESF, 150 грн. - для зовнішніх учасників.

Для участі у Клубі потрібно зареєструватися до середи 18 листопада 2009 року включно, надіславши Ваші ПІБ та контактну інформацію (мейл, моб.тел.) за адресою audesf@gmail.com.

Також цієї осені: Клуб дегустації вин (02/12 та 23/12)
Розмовний клуб французької мови (01/12, 14/12 та 29/12)
Англійський розмовний ігровий клуб (щосереди з 18/11)
Tags: перепост
Subscribe

  • завтра знов нах Остен

    ... до УзбекистОну :) порівняємо, як воно там за п"ять років змінилося все. або не змінилося.

  • as far north as i could get

    на Норд Кап (а це вже за полярним колом) буяє зелень, тусять купи оленів і немає ночі влітку...

  • різдвяно-новорічна пошта

    Свято наближається, свято наближається  :) треба складати листи побажань і відсилати їх в світ.. мами-папи, заохочуйте своїх малих писати бАмажні…

Comments for this post were disabled by the author