Демі

з голодного офісу

Ха, I just did it. в мікрохвилівці таки можна зварити спагетті. а якщо поритися в офісному холодильнику можна і на пасту інгредієнтів нашкрести.
щоправда, на питання про макарони в мікрохвилівці гугл мене у відповідь запитав, чи не бот я. цікаво, які макарони люблять боти?!

П.С. Кінцева страва нагадала мені, як ми, голодні і з мінімальними фінансами, вешталися Люксембургом одного дня восени кінця 90х і ніяк не могли знайти, де б чогось вкусить. Поки не натрапили на вервичку підозріло довольних дєтішечек шкільного віку, які несли високі картонні стакани, з яких стирчали виделки і вилітав димок. Коротше кажучи, в стаканах була зашибезна паста...ми таки вирахували, де вони їх надибали, і було нам благо! :)
Демі

(no subject)

реклама "настоящих славянских волос" та "шикарных южно-русских волос" від "ведущей немецкой фирмы" в журналі для перукарів чомусь викликає певні газенвагенно-концентраційні асоціації..
Демі

(no subject)

132.17 КБ
колись обіцяла другу зробити таку табличку :) цього разу не вийшло, бо неакуратно і взагалі.. весь процес розмальовування і заклеювання коробки з-під цукерок - це точно Де Ніро з глиною в Шоутайм :))